Komu se blíží konec platnosti parkovacího oprávnění k 30.4.2022, může si již nyní zažádat o prodloužení na další období

Upozorňujeme držitele parkovacích oprávnění platných v lokálních rezidentních zónách (Pezinská, Laurinova, Jičínská, Purkyňova, TGM,TVK, Mjr.Frymla,U Stadionu), že si v případě zájmu mohou od 1.3.2022 podat žádost o prodloužení platnosti svého oprávnění na další období. Připomínáme, že k prodloužení platnosti parkovacího oprávnění nedochází automaticky. Smluvní platnost stávajících oprávnění do zmíněných lokalit, pokud nedojde k jejich prodloužení, skončí k 30.4.2022. Z opatrnosti informujeme, že z důvodu ubývající kapacity parkovacích míst budou neprodloužená oprávnění po tomto datu automaticky zrušena a nabídnuta žadatelům z pořadníku žádostí.

Komu se blíží konec platnosti parkovacího oprávnění k 30.4.2022, může si již nyní zažádat o prodloužení na další období

Upozorňujeme držitele parkovacích oprávnění platných v lokálních rezidentních zónách (Pezinská, Laurinova, Jičínská, Purkyňova, TGM,TVK, Mjr.Frymla,U Stadionu), že si v případě zájmu mohou od 1.3.2022 podat žádost o prodloužení platnosti svého oprávnění na další období. Připomínáme, že k prodloužení platnosti parkovacího oprávnění nedochází automaticky. Smluvní platnost stávajících oprávnění do zmíněných lokalit, pokud nedojde k jejich prodloužení, skončí k 30.4.2022. Z opatrnosti informujeme, že z důvodu ubývající kapacity parkovacích míst budou neprodloužená oprávnění po tomto datu automaticky zrušena a nabídnuta žadatelům z pořadníku žádostí.

Vzhledem k protiepidemickým opatřením je preferováno podávání žádostí o prodloužení elektronickou cestou vyplněním příslušného formuláře z odkazu: www.parkovanimb.cz/formulare/.

V případech, kdy to pro žadatele není jinak možné, lze žádost samozřejmě vyřídit osobně na podatelně operátora Městské parkovací domy Mladá Boleslav ve Starofarní ulici č.p.152 (kancelář č. 1.) během úřední doby kanceláře. Pokud žadateli vzniká předpis úhrady za oprávnění lze ho provést v hotovosti, platební kartou nebo bankovním převodem. Pro ověření trvání nároku na parkovací oprávnění je potřeba doložit příslušné doklady. Veškeré potřebné informace a aktuální úplné znění pravidel pro vydání parkovacího oprávnění a územní rozsah zón s organizací statické dopravy v Mladé Boleslavi najdete na stránkách www.parkovanimb.cz.